CHCETE POZNAT TRDLOKAFE?

O nás

Příběh trdelníků

Na naši cestu jsme se vydali v roce 2015. Postavili jsme první stánek u brněnského Futura a zrodil se nápad vskutku jedinečných trdelníků, pro které by se lidi vraceli nehledě na roční období.

Nebylo to jednoduché. Recepturu jsme den co den, rok co rok vylepšovali, až jsme jednoho dne usoudili, že jsme upekli něco speciálního. Upekli jsme trdelník, který dnes tak milujete a který patří k nejprodávanějším českým sladkostem. Ročně jich koupíte více než milion, a za to se vám snažíme přiblížit do všech koutů Česka. Dnes provozujeme 150 poboček napříč Evropou a Asií a náš cíl, dělat vám radost, se nezměnil ani na chviličku.

TRDLOKAFE-kelimek
0
úsměvů od zákazníků každý den
0
prodaných trdelníků za den
0
kg umletých zrnek kávy za měsíc
0
otevřených prodejen do konce roku

Co znamená Trdlokafe? Záleží, koho se ptáte.

Trdelník je pro naše zákazníky lahodnou a unikátní pochoutkou. Ryzí sladkost s vymazlenou recepturou. Hříšné, voňavé a dozlatova opečené trdelníky s výraznou příchutí skořice, oříšků a malin. Trdelníky dokážou provonět obchodní dům nebo celou ulici. Slýcháme od zákazníků, že jim vůně naší kavárny připomíná ranní cestu do práce nebo večerní povyražení s kamarády. Kdekoliv pracujete, kamkoliv rádi chodíte relaxovat, přejeme si tam být s vámi. Chceme vám vykouzlit úsměv na tváři, ať už zažíváte nejkrásnější letní den, nebo zimní večerní melancholii.

Do konce roku otevřeme přes 66 poboček. Ať jste, kde jste, pokusíme se udělat radost vám i vašim blízkým, protože právě spokojenost zákazníků je hlavní silou, která nás motivuje tvořit nové a lepší produkty vybrané pro nejintenzivnější zážitek.

Jsme profesionálové a svůj sortiment bereme opravdu vážně. Záleží nám na každém trdelníku, na každé kávě a na každém zákazníkovi. Pro naše zaměstnance jsme rodinným startupovým projektem s perspektivou a dlouhodobým výhledem do budoucnosti. Pro naše zaměstnance pořádáme různá školení a kurzy, a to je důvod, proč naše káva a trdelníky chutnají tak skvěle. Jedině tak můžeme zaručit výhradně čerstvé produkty, vytvořené před zraky našich zákazníků pro jejich maximální spokojenost.

Nic pro nás není tak důležité jako osobní přístup a autentické vztahy zaměstnanců se zákazníky. Uděláme vše pro to, abyste nemuseli čekat ve frontě. Máme rádi nejmenší zákazníky a obal trdelníku s jejich jménem, který vykouzlí vřelý úsměv, je také radostí pro nás. Jsme tu přece jen pro vás a víme, že na detailech záleží.

Protože život je víc než jen sladký, i náš sortiment nabízí pořádnou dávku hořkosti. Milujeme kávu, tak neváhejte přijít na šálek z nejchutnějších italských zrn Pellini, které svou vyváženou chutí dokonale doplní sladký trdelník a spojí se v extázi chutí.

Trdlokafe cestuje s vámi. Minikavárna, se kterou jsme se prezentovali na oblíbených kulturních akcích, jakými byly například festivaly Colours of Ostrava a Mácháč, Znojemské vinobraní, Havířovské slavnosti, či Vánoční trhy u Vaňkovky v Brně, dokázala, že lidé poctivé produkty ocení.

Trdlokafe. Káva, kterou milujete. Trdelník, jaký jste nepoznali.

„Když myslíte jinak a děláte věci jinak, stanete se nenapodobitelnými. Dostanete šanci inspirovat své okolí a změnit svět.“

Radek Klein

  • Italská káva Extrakce probíhá v originálních švýcarských kávovarech Jura, které dokážou našlehat pěnu tak dobře, že v ní stojí kávová lžička!
  • Čerstvá káva Kávu meleme profesionálními fresh mlýnky, aby byly porce vždy čerstvé!
  • Výběr pro každého Nabízíme čtyři dokonale vyladěné způsoby přípravy. Na své si přijde kávový gurmán s chutí na silnou kávu i nadšenec toužící po výborné mléčné pěně.
  • Unikátní kombinace Káva a sladký trdelník se chuťově skvěle doplňují. Zkombinujte příchuť trdelníku s oblíbenou kávou pro nejlepší zážitek.
  • Výrazné aroma Výrazné aroma a skvělá chuť kávy Pellini jsou natolik nezapomenutelné, že jsme přestali uvažovat nad tvorbou privátní značky a vsadili na italskou jedničku.
  • Školený personál Personál s baristickým kurzem zajistí, že zákazník dostane vždy espresso připravené přesně podle italské receptury.
go top